osiedle_mankowska

Zespół pięciu budynków jednorodzinnych, dwulokalowych z mieszkalnym poddaszem oraz garażem o powierzchni 165 m2 położone jest w ustronnym miejscu w Warszawie na ul. Mańkowskiej. w otoczeniu niskiej zabudowy i lasów.

Doskonałą lokalizację zapewnia usytuowanie w otoczeniu lasów, ścieżek rowerowych i Kanału Królewskiego. Poza bliskim kontaktem z przyrodą, osiedle ma doskonałe połączenie drogowe z centrum stolicy. Nieznaczna odległość Trasy Toruńskiej oraz planowanej trasy Mostu Północnego i Olszynki Grochowskiej zapewni ich mieszkańcom szybki dojazd do każdej części Warszawy. Ważnym atutem jest również bliskie sąsiedztwo centrów handlowych (CH Targówek, M1 ), centrów rekreacji, szkół i przedszkoli.

Oferowane przez Naszą firmę osiedle mieszkaniowe cechuje wysoki standard wykonania oraz najlepszej jakość materiały budowlane. Każdy budynek został indywidualnie oddzielony a całe osiedle całkowicie ogrodzone, co zapewni Państwu poczucie komfortu i bezpieczeństwa. 500 metrowa powierzchnia każdej z działek daje dużą swobodę i możliwości dowolnej aranżacji swojego podwórka.

Budynki posiadają dostęp do wszelkich niezbędnych mediów:

  • energia elektryczna z sieci miejskiej
  • gaz z sieci miejskiej
  • woda z własnego ujęcia + uzdatniacz
  • kanalizacja własna(szambo)
realizacje
lafarge